Йога Варна
Влез    Форум    Потребители   Търсене    Въпроси/Отговори

Начало форум » Работа » Работа търси

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 17, 2012 12:11 pm 

Предлагам на всяко българско семейство опита си с деца на различна възраст, като за целта ще уточня, че съм начален и прогимназиален учител/български и руски език, изобразително изкуство/, с допълнителна квалификация за деца със СОП/специални образователни потребности/. Едновременно с това имам специалност инструктор по водно спасяване и съм обучавала деца по плуване, имам необходимите знания за оказване на първа долекарска помощ при необходимост. Ако има желаещи мога да представя и препоръки от семейства на мои възпитаници относно работата ми. Предпочитам семейството да е българско, тъй като не владея френски език, а английският ми се нуждае от усъвършенстване. От Бургас съм, през летния сезон съм действащ плажен спасител и имам две големи деца- момче и момиче, които са вече самостоятелни и могат да бъдат оставени на грижите на другият им родител. Причината да се ориентирам към работа в чужбина е икономическа, а към работа като детегледачка, защото смятам че това владея най-добре и го правя от сърце. Пепа

Последно избутване Anonymous от Пон Сеп 17, 2012 12:11 pm

Докладвай
Върнете се в началото 

Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Начало форум » Работа » Работа търси