Йога Варна
Влез    Форум    Потребители   Търсене    Въпроси/Отговори

Начало форум » Култура » Кино

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: "Nine" или 9
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 25, 2010 10:41 pm 

Кино адаптацията на Роб Маршал (Чикаго) на популярния мюзикъл за Бродуей (базиран, от своя страна на филма 8 1/2, на Фелини), в който се разкава за един директор на филми от 60-те години (Даниел Дей-Луис) и неговата вразка с няколко жени (между които: Пенелопе Крус, Никол Кидман, София Лорен и Марион Котийар). Мюзикълът, който постигна световна слава още преди излизането на премиерата, показа малко предястие.

Появиха се три нови плаката, на които Пенелопе отново се откроява от останалите знаменити актриси, показвайки собствен чар. На трите плаката носителката на „Оскар“ Крус, позира по-най-сексапилния и женствен начин, пишат испански медии. Можем да се насладим на кино творбата в оригинална версия с англииско озвучаване в Мадрид, в кинала “Yelmo” в 15:30, 17:50, 20:10 или 22:30 1часът, намиращи се на Plaza de Benavente.

Приятно гледане!

Иска ми се да попитам, какви филми предпочитате като българи в Испания: озвучените на испански или в оригинална версия на английски, но със субтитри?

Върнете се в началото 
 Профил Изпрати лично съобщение  

Заглавие: Re: "Nine" или 9
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 06, 2010 7:51 pm 

Някой гледал ли го е този мюзикъл, че ми стана интересно, и от къде да го дръпна, и аз съм в Испания?

Върнете се в началото 

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Начало форум » Култура » Кино