Йога Варна
Влез    Форум    Потребители   Търсене    Въпроси/Отговори

Начало форум » Интернет, компютри и ТВ

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 19, 2010 10:25 am 

Предстои ми да си преподписвам договора и да сменям интернет доставчика, в момента съм на Tele2, доволен съм, но е малко скъпичко по 45евро на месец и IP-то е статично, което като цяло знам, че е по- добро статичното, но на мен ми трябва да е динамично.
Бих искал да ми препоръчате някоя добра оферта за internet с динамично IP.
Благодаря предварително. :good:

Върнете се в началото 
 Профил Изпрати лично съобщение  

Мнение Публикувано на: Вто Апр 20, 2010 11:53 pm 

Та тъка утре тръгвам по офисите да видя кой какво предлага, насочих се към Telefonica, но ще погледна и офертите на Jazz tel и другите компании, според това колко време ще отнеме смяната на телефона и нета, може временно да си взема и някоя flashka, ако имате някакво инфо по въпроза пишете. :good:

Върнете се в началото 

Мнение Публикувано на: Пет Апр 23, 2010 3:54 pm 

И така вчера ходих в офис на Telefonica и подписахме договор за 12месеца, интернета е по 19.90 евро на месец 6-10mgb и телефонна линия по 13.90 със ДДС идва по 39.90 евро на месец, но с динамично ИП :good: , иначе за статично се доплаща 30-40 евро. Общаха да нямаме прекъсване на нета докато мине от vodafhone=tele2 na telefonica, а самото прехвърляне да стане за около седмиц, но още днес vodafone си показаха магариите и пообед спряха телефона за малко. :biggrin:

Върнете се в началото 

Мнение Публикувано на: Пет Апр 23, 2010 8:44 pm 

sofia написа:
Ако ви спрат интернета и телефона повече от веднъж, може да подадете жалба.Ние сме на телефоника и сме доволни, не сме имали спиране за повече от час за сега.

Мерси за информацията, дано не се стига до жалби. :drinks:

Върнете се в началото 

Мнение Публикувано на: Съб Апр 24, 2010 5:21 pm 

Аз ползвах на телефоника modem usb на супер дърво е и е много скъппо,взех карта за 9евро със 6салдо, на едно за влизане за 5-6 минути ми остана салдо 2.15евро и не ми дава да се логна повече,бахти обирджиите,сега нямам как да ида доофиса,ама понеделник ще има скандал,и ми ги взе тия без да тегля,отворих 10страници.хххххх :aggressive: И аз ще разгледам договорите скоро.

Върнете се в началото 

Мнение Публикувано на: Вто Апр 27, 2010 9:17 am 

bosss написа:
Аз ползвах на телефоника modem usb на супер дърво е и е много скъппо,взех карта за 9евро със 6салдо, на едно за влизане за 5-6 минути ми остана салдо 2.15евро и не ми дава да се логна повече,бахти обирджиите,сега нямам как да ида доофиса,ама понеделник ще има скандал,и ми ги взе тия без да тегля,отворих 10страници.хххххх :aggressive: И аз ще разгледам договорите скоро.

Е то това е ясно, те ги дават тези хъбове за зарибявка, за да видиш колко е по-добре да си на договор, това е гадна политика на Telefonica i Movistar аз се интересувах от тях преди,
нямам търпение да идва новия ми нет.:) :good:

Върнете се в началото 

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Начало форум » Интернет, компютри и ТВ