Йога Варна
Влез    Форум    Потребители   Търсене    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общ Форум

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Злополука
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 03, 2011 1:30 pm 

Здравеите бих искал да разкажа моята история.
Работех в един хотел ресторант като подръжка на 01.05.2011 моят шеф ме накара да сложа едни пердета на едни прозорци които са бая на високо.Почнах даги слагам но на предпоследното перде стълбата се хлъзна и аз паднах от 5 метра височина и си счупих двата крака,доидоха веднага колегите викнаха и шефа и почнаха дасе чудят какво даме правят .В момента когато един почна да се обажда на бърза помощ счетоводитела го спря иму каза данесе обажда,изпуснах да спомена че нямах договор,та затова неизвикаха линеика.Двама ме вдигнаха но понеже съм доста тежък трябваше от време на време дасе подпирам и на краката си и ме вкараха в една кола даме карат на болницата.
По време на пътя счетоводителя звънна на единия и му каза да казвам в болницата че инцедента е станал в моята къща а не на работата, дада ама не аз във болницата казах точно къде съм паднал ,като да е
наложисе дами направят спешна операция на единия крак защото когато съм стъпвал съм си разместил кокалите.След 4ри дена престои в болницата ме изписаха с два гипсирани крака.От деня на инцедента шефа ми немее потърсил поне да види как съм неми плати за дните които съм работил нищо.Подадох денунсия в комисионес обрерос и в гвардия цивил.Обаче тези от комисионес обрерос много се забавиха с проверката .Мисля че шефът ми е платил на някои зада неидват и даму правят проверки,за това направих и една денунсия и на тях на повисока инстанция.Правилно ли съм постъпил и как щесе развият нещата по на татъка

Мисля даси търся правата до краи .

Върнете се в началото 
 Профил Изпрати лично съобщение  

Заглавие: Re: Злополука
 Мнение Публикувано на: Сря Юни 08, 2011 9:26 am 
Администратор
Аватар

Напиши ми номера си на лично съобщение,
ще те свържа с адвокат-българин няма да ти вземе пари за консултацията
и ще ти каже как да роцедираш.

Върнете се в началото 
 Профил Изпрати лично съобщение